| Petcovici a întrebat:

Buna dimineața, nu imi aduc aminte de un desene animat, era vorba despre o doctorita/ care distrugea monștri si avea in echipa ei un baiat si o fata.Acesteia i-au murit parintii intr-un accident de masini, au plecat la drum si a intrat cineva in ei si avea un dispozitiv care se putea întoarce in timp.Va rog ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| Gabriel2424 a răspuns:

Sarah jane, ala este, mai tin minte si acum 1 2 episoade cu ea, cand se punea contra unor extraterestrii si dadea cu otet pe ei ca sa îi distruga sau cu morgana, femeia cu serpi, ce desene faine...

| BogdanDavidZ a răspuns:

Aventurile lui Sarah Jane?