| Miko_Miko_2000 a întrebat:

-Buna! Din nou am doua intrebari! Puteti sa raspundeti si numai la una daca numai la una stiti raspunsul.
1)Dati-mi niste seriale coreene de dragoste, cu trupe de baieti sau fete sau trupe micste, in fine.Sa fie cu cantareti si sa fie de dragsote.De preferat daca puteti dati-mi unul cu final fericit.Nu imi plac cele nefericite. Unul in afara de The Strongest K-POP Survival si sa se gaseasca in romana.
2)Dati-mi serilale de DRAGOSTE cu FINAL FERICIT in care fata se costumeaza in baiat.Sa se gaseasca in romna.
Si se pare ca mai am o intrebare.Mi-a venit asa pe moment si ma gandeam sa o pun.Eu ma uit si la animeuri, iar desi nu sunt o mare fana yaoi ma intrebam daca exista si seriale coreene cu boyxboy (gay).Nu vreau nici un exemplu.Eram doar curioasa.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.
*Monstar
http://www.youtube.com/watch?v=f_Fgz-5wa6A

*Twenty years old

2.Secret garden
http://www.youtube.com/watch?v=Vap7Yc00lIQ
(cei doi fac schimb de corpuri)

2 răspunsuri:
| sergiunr12 a răspuns:

Exista animeuri cu boyxboy si iti dau cateva animeuri cu dragoste
bakuman 1 2 3
midori no hibi
sket dance iar filme:49 days
Boys Over Flowers
Dream High
Flower Boy Ramen Shop
Hard To Say I Love You

MISS NO GOOD

| Miko_Miko_2000 explică (pentru sergiunr12):

Multumesc pentru seriale si stiu ca exista animeuri boyxboy dar ma intrebam daca exista seriale coreene de genul.dar nu conteaza nu e ca si cum ma roaade curiozitatea.mersi inca o data.