| gelica a întrebat:

Cum se numeste melodiile recente ale lui Benjamin Rojas? Nu conteaza ca sunt din Jake and Blake!winking

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum se numeste melodiile laughing. Invata sa scrii corect.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie melodia hasta el fin, asta-i prima melodie, iar alta melodia this is the end, succes, si invata sa scrii corect

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie corect sa intelegem si noi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum se numesc melodiile fatoo! Unde te trezesti tampito pe Marte? rolling on the floor))) laughing)) rolling on the floor))hee hee laughing rolling on the floor Aoleuuu nu stii sa vb toanto?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu o intrebare:ce limba vb benjamin rojas?

Răspuns utilizator avertizat
| MirelaMirela a răspuns:

Florencia Bertotti y Benjamin Rojas Ven A Mi in romana
http://www.youtube.com/watch?v=hVJLcK1JRi4&feature=related