| Aleca a întrebat:

Buna!

Doresc si eu nume de filme comedie, aventura sa fie frumoase:-P

Dau fundita!

La cele mai bune filme:-P

5 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Formidabilul,academia de politie, harry potter-e super fain!-

| alissa6 a răspuns:

Singur pe lume si minus 25 de grade trebuie sa le vezi.

| PufulethePuffy a răspuns:

Pai seriale the vampire diaries si gossip girl...o comedie frumoasa e puicuta cu cocosel si singur acasa 1 2 si 3. La aventura frumoasa si bestia dar filmul nu desenul animatwinking...succes:*

| emil_6416 a răspuns:

Comedie:big momma like father like soon,just my luck, american pie, tangled... oricum sunt fff multe cauta pe google ai sa gasestihappy

| JMBMihai a răspuns:

Parerea mea e sa intrii pe www.filme-live.com sau www.eu-tube.eu si poti vedea filme 2011, orice gen online!