| Șttefania a întrebat:

Buna dragilor! Acum ceva timp am vazut la PrimaTv in film cu o fantoma pe nume Candace. Candace murise spanzurata si spiritul ei ramansase intr-o casa. In casa aceea s-a mutat o familie. Ei aveau o fetita mica si urma sa se nasca inca un baietel. Fantoma se imprietenise cu fata lor si vroia sa omoare copilul care trebuia sa se nasca, ca sa fie ea fiica lor. Prima data parintii fetei au crezut ca fata are un prieten imaginar. Pana la urma fantoma omoara copilul intr-un accindent[ mama picase de pe scara] si isi gaseste pacea.
Cam atat tin minte din film. Eu vreau sa il mai vad odata dar nu stiu cum se numeste. Intrebarea mea: Cum se numeste?
PS: Dau funda si vot

Răspuns Câştigător
| push2gl a răspuns:

Cumva asta
Imaginary Playmate

2 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Imaginary Playmate
mai bine nu te uitabig grin

| AdriixDoo a răspuns:

Cred ca imaginary playmate.

E un film de 10 love struck L-am vazut.