| andreeaXrealXmadrid a întrebat:

Vreau si eu filme de groaza cu copii care au prieteni imaginari precum copilul din Oglinzile. Am vazut odata un film pe prima tv cu o femeie si cu fetita ei vitrega si cu tasu s-au mutat intr-o casa noua. Femeia urma sa aiba un copil iar prietena imaginara a fetitei vroia sa il omoare. Femeia varuia stand pe un scaun si fantoma a misat si femeia a pierdut copilul. Cine stie ceva va rog scrieti-mi raspunsul. Va multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| LifeFail a răspuns:

Bună.
Dacă nu l-ai văzut, încearcă El Orfanato(2007). Te captivează încă de la început, e plin de mister şi are faze care te fac să tresari.
http://www.cinemarx.ro/filme/El-orfanato-Orfelinatul-265421.html
Baftă!

| dianaelena2011 a răspuns:

Incearca filmul Chucky chiar daca nu este cu un prieten imaginar ci cu o papusa.