| Vladys63 a întrebat:

Buna! Era prin 2009 la HBO un film despre un baiat ce a fost jefuit si omorat, apoi fiind ascuns intr-un canal (parca) dintr-o padure si spiritul lui umbla pe pamant, iar pe la sfarsitul filmului a fost parca gasit pe langa un baraj, pe malul apei...nu mai stiu foarte bine filmul. As fi recunoscator daca mi-ati putea spune cum se cheama filmul, daca stiti. Si inca un detaliu : eu l-am vazut in februarie 2009 pe HBO. Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| abcdd a răspuns:

Nu cumva e acesta " The invisible "? Pot sa spun ca e un film ff frumos.

3 răspunsuri:
| Vladys63 explică:

Nu stie nimeni despre ce film e vorba? Ofer funda, daca filmul scris e corect!

| Vladys63 explică:

Merci mult de tot abcdd, asta e filmul.

Răspuns utilizator avertizat