| TurnOn a întrebat:

am vz demult, demult un film foarte fain dar nu stiu cuym se numeste si as vrea sa-l revad. stiu doar ca era vorba despre o fata care a omorat un baiat si l-=a ascuns intr-o padure iar ea fugea de lume si baiatul omorat nu era mort ci era inconstient adica spiritul lui era inca in viata si mergea dar nimeni nu il vedea iar politia il cauta ( pe corpul lui). la sfarsit baiatul ajunge la spital iar fata ranita nu mai stiu dc s-a dus langa el pe pat si ea a murit si el s-a trezit. stie cineva despre ce film vb? P. S fata avea un frate

1 răspuns:
| xSeraphim a răspuns:

Http://www.dngteam.com/moms-pimp-their-daughters-2-2011/ are acelasi storyline. cred ca asta e.