| Mariandead a întrebat:

Buna era un film vechi din cred ca ani 2006 2007 2008 2009
cu un om canibal deformat la fata foarte urat deformat si o casa mare pe la tara sau pe la camp si niste tineri venea cu o masina gip si o fata iese pe sus la trapa masini si tipa cu tatele goale si se loveste de copac apoi tineri opresc si vad ca fata care iesise nu mai avea de la burta in sus si apoi o cautau si au vazut canibalul acela cu o masina de asta veche https://www.google.ro/......ps?/search si ale ia vazut si nu sa lasatpana nu ia omorat pe toi va rog sa ma ajutati sa-l caut funda funda

4 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Descrierea ta seamănă foarte mult cu Road Kill (2010) și cu Joy Ride: Dead Ahead (2008), sunt interesante, pline de suspans, dar nu sunt cu... canibali! În schimb, aceeași poveste: niște tineri pornesc în drumeție cu jeepul, distracție maximă, până își face apariția un criminal în serie, care conduce o mașină mai spectaculoasă etc. Vizionează-le!

| Sn4k3 a răspuns:

Seria Wrong turn, seria The hills have eyes. Poate unul din ele.

| Mariandead explică (pentru Sn4k3):

Nu era film in serie

| Mariandead explică:

Haideti va rog ajutati-ma