| Mariandead a întrebat:

Buna, eram eu mai mic si am vazut un film cu niste tineri care au ajuns intr-o padure si o fata a iesit pe trapa de sus a masinii si conducatorul nu a observat o creanga de copac si aceea fata practic s-a rupt in 2 bucati si au ramas doar partea de jos in masina. Dupa aceea toti au observat ca nu se mai misca si au coborat speriati si uitandu-se prin jurul padurii, dupa o fata observa o camioneta veche americana ca aceea din jeeper creepers 1 si in camioneta aia se afla un fel om care era deformat si monstruos si care locuia cu inca cineva intr-o casa si dupa tinerii au vazut casa lui s-au strecurat prin peretii acesteia si monstrul i-a vazut si a incercat sa sparga peretii numai ca sa-i prinda! VA ROG AJUTATI-MA
Filmul l-am vazut prin 2007 sau 2009 prin acesti ani dar nu stiu daca fix atunci a fost lansat!

Răspuns Câştigător
| Raven a răspuns:

The Butcher (2006)
https://www.youtube.com/watch?v=Xxu58Hh8SU4
scena respectivă la min 7:50