| OohAnamaria a întrebat:

Eu si cu o prietena ne-am propus sa vizionam cat mai multe filme/seriale cu EXO.Problema este ca nu prea am gasit cu Kris(Wu Yi Fan), mai ales subtitrate in romana.Deci...Ce filme subtitrate in romana am putea viziona cu el si pe ce site-uri? Am auzit ca are unul foarte recent,,Never Gone", dar nu il gasesc.

3 răspunsuri:
| BlueIrINA a răspuns:

Ai incercat EXO NEXT DOOR, din nou Xiumin a jucat intr-o mini-serie Falling For Challenge. D.O in It's Okay, That's LoveI, Remember You(nu apare prea uit, doar in cateva episoade dar jur rolul si interpretarea lui sunt geniale)

| OohAnamaria explică (pentru BlueIrINA):

Am vazut EXO Next Door(este kdrama noastra preferata), dar vreau sa vizionam filme cu Kris deoarece e bias-ul suprem al prietenei mele.Totusi o sa incercam si ce ne-ai recomandat. Kamsanamida!

| BlueIrINA a răspuns (pentru OohAnamaria):

Filme cu Kris nu cred ca o sa gasiti in romana. Oricum succes!