| BlackRaven45 a întrebat:

Fani X-Men, mă puteţi lămuri şi pe mine? Deci... Am văzut filmul X-Men: First class. Acolo Xavier a rămas paralizat când era tânăr şi cu păr în cap. În filmul X-Men Origins: Wolverine apare la sfârşit bătrân, chel şi perfect sănătos (neparalizat). Chiar nu înţeleg filmele astea... Sau mai este o întâmplare fără sens: În The Wolverine, Silver samurai îi ia lui Wolverine tot adamantiumul din corp şi acum are gheare din os. În X-Men: Days of Future Past are gheare de adamantium iar. Cum vine asta? -_- Mie îmi plac foarte mult filmele astea dar sunt complet lipsite de sens. Deci mă puteţi lămuri şi pe mine? Dau fundă!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Cornelia_Alina_1999 a răspuns:

Deci uite cum sta treaba: exista doua serii din x-men care cuprinde cate 5 filme insa fiecare serie este regizata de altcineva,
X-men origins:wolverine
X-men origins:wolverine2
X-men origins:magneto
X-men origins:first class
X-men origins:deadpool(aceste sunt regizate de gavin hood)

Iar a doua serie este regizata de Bryan Singer:
X-men
X2:united
X-men:the last stand
X-men origins:walverine
X-men:first class
Sper ca te-am ajutat... funda