| Zuza_2058 a întrebat:

Buna fetelor! Imi puteti da un sfat despre cum sa ma aranjez de sarbatori?(haine, par, machiaj)?

Răspuns Câştigător
| RiRihXd a răspuns:

Iubesc sa dau sfaturi despre moda.Pentru Craciun ar fi dragut un costum de craciunita(O rochie rosie, o curea neagra si o caciulita)
dar daca petreci la restaurant, te imbraci intr-o rochie eleganta, rosie sau alba; parul prins in coc sau coada de cal, sau, de ce nu despletitwinking? Pentru revelion acasa ar merge o pereche de jeans negrii, cu un tricou(colorat), si o geaca rosie(ca poarta noroc); parul despletit; daca mergi la restaurant, atunci o rochie neagra sau rosie cu un coc ar merge minunat.Machiajul e simplu, un ruj roz, sau un lip gloss ar fi perfect.Nu-ti trebuie farduri sau rimel. Sper ca te-am ajutatwinking.

4 răspunsuri:
| OchyDeViperă4Love a răspuns:

Hey ella. Iti poti pune niste haine de culoare deschisa, un verde sau un rosu... Ca par nu conteaza iar ca machiaj iti poti da ff putin cu un creion negru si cu un machiaj tot deschis. Bafta si Craciun Fericit! Funda? puppy dog eyes

| curiozitatea a răspuns:

Parul cu o cordeluta rosie.haine o bluza rosie sosete albe pantaloni de care vrei tuhappy
si la unghii fa-ti cu rosu si alb. daca vrei poti sa faci toata unghia alba si partea de sus rosie.[Franch doar ca nu alb si transparent ci alb si rosu]happy Funda?

| cristi96_5634 a răspuns:

Eu sunt baiat si sunt de acord cu softcandy. Adica daca prietena mea s-ar imbraca cum spune softcandy mie sincer sa fiu mi-ar place :*!happy

| miki_9255 a răspuns:

Incearca filmuletele de pe youtube.gasesti foarte multe legate de macheaj si coafura si sunt foarte utilesmug