| AlicePop4654 a întrebat:

Filmele de pe site-ul Popcorn-Time se pot viziona si fara internet?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu, acest program descarca continut video de la alti useri, desi offline nu poti vedea un film online

| 393Dan a răspuns:

Cand esti online si apesi sa vizionezi filmul, acolo vezi cum se incarca de la 1-100 %. Dupa ce ai facut 100%, atunci si fara internet gasesti filmul descarcat in 'descarcari' sau 'downloads' depinde unde ti se descarca fisierele pe calculator.

| Superman1243 a răspuns:

Daca este un program si deja ai descarcat filme pe el, atunci nu ai nevoie de internet. Dar daca este site si trebuie sa folosesti browser-ul pentru al accesa atunci ai nevoie de internet!

Întrebări recente