| alexandra2859 a întrebat:

Buna,filmul a fost facut dupa vreo carte? adica exista cartea underworld? funda+vot

Răspuns Câştigător
| JamieGold a răspuns:

Buna!
Exista intr-adevar cate o carte pentru fiecare episod din seria Underworld, dar din ce citeam acum cateva zile, multi dintre cei care au citit cartile, spun ca mai bune sunt filmele.Ciudat,in conditiile in care,eu cel putin, sunt de parere ca o carte este mult mai folositoare decat un film, pentru ca dezvolta vocabularul, stimuleaza imaginatia, te deconecteaza de la viata cotidiana dar probabil in cazul acestui film, cartile nu sunt foarte "stralucite".
O seara frumoasa!happy