| Edy1995 a întrebat:

fundita pentru cine imi da raspunsul bun! Am vazut de mai de mult la tv un film cu Jackie Chan in care acesta devenise bogat detinand o ffirma de gunoi cred ca era de hartie, nu stiu sigur daca asa era, Jackie avea un prieten mai vechi care a angajat pe cineva sa se lupte cu el, acesta l-a batut pe Jackie iar prietenul lui nu era bucuros ca a pierdut lupta. Nu mai tin bine minte dar cred ca Jackie pe la inceputul filmului se intalneste cu o fata pe un vas, merg impreuna acasa la el si de aici nu mai stiu bine ce s-a intamplat. Pe la sfarsitul filmului Jackie se duce acasa la acea fata si ii iese tatal iei in cale si ii spune sa plece deoarece a facut-o sa sufere, acesta il lovea de fiecare data cand ii striga numele fetei, dar pana la urma ia lasat sa vorbeasca, acestia erau langa un rau sau ocean nu stiu ce era, iar Jackie ii pregatise o surpriza fetei si incepuse sa se vada venind pe apa o multime de sticle cu mesaj inauntru, cam asta imi amintesc, daca stie cineva numele filmului ii ofer

Răspuns Câştigător
| Skiipper a răspuns:

Buna ...cred ca filmul la care te referi de numeste Gorgeous (1999) happy

| Edy1995 explică (pentru Skiipper):

Multumesc mult!

| Edy1995 explică (pentru Skiipper):

Mai am o intrebare tot de genul asta, uite daca stii tias fi recunoscator!
Buna, ofer fundita pentru raspunsul la urmatoarea intrebare, am vaut de mai de mult un film cu Jackie Chan in care acesta era detectiv sau politist, nu mai stiu sigur, el cu partenerii sai erau intr-o misiune, acesti au ajuns intr-o fabrica abandonata sa ce o fi fost aia, acolo erau niste raufacatori care i-au capturat toti partenerii, si nu mai stiu cum acestia au ajuns sa fie spanzurati unul cate unul si sau mai facut si jocuri video pe seama lor, cam atat imi amintesc, cine imi spune numele filmului primeste fundita!

3 răspunsuri:
| Skiipper a răspuns:

Cu placere happy