| Alexageorgiana12345678 a întrebat:

I s-a intamplat cuiva sa i se ia mai multi bani din cont decat cei care erau necesari platii abonamentului la Netflix? Am teama asta.

Răspuns Câştigător
| Atim a răspuns:

Nu. Singura problemă pe care am avut-o cu ei a fost sa imi ia banii cand facusem contul cu luna gratuita din cauza ca il facusem pe un wi-fi public si cineva mai făcuse alt cont pe netul ala si cei de la Netflix credeau ca e o frauda. Le-am trimis mail, le-am explicat situatia si mi-au returnat banii. Am fost surprinsă de cat de corecti au fost. N-as avea emotii cu ei. Singura treaba care ar putea sa se ia in plus e o taxa de transfer interbancar. Pe BRD mi-a oprit banca 15 lei parca, dar pe ING nu a oprit nimic. Depinde ce contract ai cu banca

1 răspuns: