| LaviniaLavinitutza a întrebat:

Imi amintesc ca mai demult am vazut un film la TV dar am uitat cum se numeste. Era despre o mama cu 4 sau 5 copii care este nevoita sa plece in lume cu copii sai, dupa moartea sotului sau. Isi gasesc o casa darapanata in pustiu si copii si ea sunt nevoiti sa munceasca sa isi construiasca o casa. Aveau si un vecin al cui ii era vechea casa darapanata si el avea o ferma mare si pentru a plati spatiul, vecinul fu de acord ca [,] copii sa lucreze la ferma sa. Mai spre sfarsitul filmului casa lor le ia foc dupa ce unul dintre copii primeste de la vechituri un WC si fericiti, ei dau foc la latrina, astfel toata casa luand foc. Cam atat imi amintesc despre film. Daca stie cineva dau funda :*

Răspuns Câştigător
| SuperMagicSmile a răspuns:

A Home Of Our Own

| LaviniaLavinitutza explică (pentru SuperMagicSmile):

Acesta e. Multumesc din suflet

2 răspunsuri:
| tiktak44 a răspuns:

Daca iti mai amintesti macar un actor, cautal pe imdb si vezi toate filmele in care a jucat, si o sal gasesti si pe al tau