| Alexyne a întrebat:

Buna imi dati niste filme gen Laguna albastra, Intoarcerea la laguna albastra sau Blue Lagoon the Awakening? Dau funda la cele mai multewinking

2 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Filmul Laguna Albastra impreuna cu continuarile lui e unic. Nu cred ca exista altele asemanatoare.
Dar daca te referi la tema naufragiului, se gasesc destule filme de acest gen. Uite aici:
https://www.cinemagia.ro/liste/filme-cu-naufragiati-7221/

| Anemona2020 a răspuns:

The ghost ship. Nu este de dragoste ci de groază te tine in suspans. Poti incerrca sa il vezi.