| tYNNa_5461 a întrebat:

Imi poate spune cineva despre ce e vb in serialul 24 happy

Răspuns Câştigător
| Damasc a răspuns:

Agentul federal Jack Bauer nu-şi poate permite prea des să joace după reguli. Ca membru al Unitaţii Anti-tero din L.A., Jack trebuie să dezamorseze bombe, virusuri, să împiedice asasinate şi uneori să salveze, în acelasi timp, şi pe cineva drag.
Fiecare sezon al acestui serial are 24 de episoade, iar fiecare dintre episoade prezintă în timp real o oră dintr-o zi foarte, foarte "naşpa

1 răspuns:
| white02 a răspuns:

Un tip care lucreaza la o agentie secreta cu ajutorul unei masini se poate intoarce in timp cu 24 de ore ca sa previna un anumit incident