| Lussy2 a întrebat:

Buna imi puteti da niste filme SF=stintifico fantastic please dar sa nu contina teme romantice sau *** ceva de genu actiune, drama, comedie dar cred ca de actiune merce si dau fundita pentru cele mai bune

2 răspunsuri:
| Gabriel892 a răspuns:

The green mile,The Mist, 10, 000 BC,Apocalypto,Avatar,Cloverfield,Contact,Deep Impact,Dreamcatcher,Independence Day,Knowing,Dreamkeeper,Pandorum,
Legion,Mission to Mars,Monsters,Mutant Chronicles,Outlander,Skyline,Starship Troopers,The Happening, The Postman, Vanishing on 7th Street,Road to perdition,Next, Land of the lost, Van Helsing.

| Danny1990 a răspuns:

Battle Los Angeleswinking