| rebe999 a întrebat:

Buna imi puteti da si mie exemple de filme de comedie...

Răspuns Câştigător
| elenaai a răspuns:

Buna! Te poti uita la The Hangover, St. Trinian's, Grown ups, Life as we know it, Due date, Little fockers, sunt filme la care nu ai cum sa nu razi. Daca vrei mai multe filme iti dau un link care sa te ajute: http://www.cinemagia.ro/filme-comedie/
Sper ca te-am ajutat si vizionare placuta!

9 răspunsuri:
| Veverita a răspuns:

Due date,how high,Transilmania,the girl next door,paul,american pie(l-a vazut cam toata lumea), road trip, road trip-beer pong.Vizionare placuta.

| tudor_7385 a răspuns:

The Hangover, Old Dogs,Big Mommas:LIke father, like son, The Godmother... Funda?

| dadasssssssss a răspuns:

Uita-te la Marea Mahmureala...mie mi-a placut.big grin

| pokiD a răspuns:

Cauta pe "gugăl" : Mr.Bean, Louis de Fune. si cam atat :)) restul » www.filme2011.com/ro nu mai stiu fix =))

| alexandruvio a răspuns:

Les visiteurs, vacanta lu mr.bean

| IlincaD a răspuns:

Daca iti place Twilight te poti uita la parodia filmului, Vampire Suck.

| Bahamma11 a răspuns:

Ok...sa vedemthinking
hmmmmm...
depinde.ce varsta ai?
oricum n-am nicio ideelaughing

| unanonim34 a răspuns:

Singur acasa, denis copilul minune.