| Sophie90 a întrebat:

Buna imi puteti din ce filme din piratii din caraibe fac parte secventele urmatoare (adica din filmul piratii din caaraibe:pe ape si mai tulburi sau cufarul omului mort)sper ca ati inteles intrebarea.
http://www.youtube.com/watch?v=-Nwd6NasiHE&feature=chann el_video_title
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Daniel415 a răspuns:

Din toate 3 fara pe ape si mai tulburi

2 răspunsuri:
| Anddreee a răspuns:

Cred ca sunt secvenente din doua parti, anume Cufarului Omului Mort dar si Blestemul Perlei Negre.

| Zbrrrrrrrrrr a răspuns:

Clar cufarul omului mort! Iti garantez caci in ape si mai tulburi elizabeth nu apare in film!