| ChrisCannot a întrebat:

BunahappyImi puteti recomanda ceva filme noi despre adolescenti./numai nu serialehappy

4 răspunsuri:
| Kenichi a răspuns:

Cu toate ca nu vrei serial, asta e super tare frate crede-ma ca am vazut toate filmele cu adolescenti posibile ce e mai frumos pentru fanii genului decat 1 episod pe saptamana deci uitate la

Blue Mountain State
uite aici si link unde sa le vezi online subtitrate
http://www.veziserialeonline.info/blue-mountain-state

incearca nu o sa regreti... pana acum n-am intanlit pe nimeni sa fi vazut macar 1 episod din bms si sa nu ii fi placut bafta.

| Kymmy a răspuns:

American pai...part 1,2, 3,4, 5,6,7?big grin

| blizzard21 a răspuns:

Daca esti pasionat de masini iti recomand FAST FIVE [the fast the furious 5], este un film super tare

Sau daca preferi actiune la maxim iti recomand EROI DE SACRIFICIU este un film super tare, merita vazut! joaca multi actori renumiti!

| valy2222 a răspuns:

Iti recomand filmul twilight saga breaking dawn partea 1 este cel mai tare film de adolescentii mie una imi place foarte mult acum depinde daca si tie iti place