| Mqmqmq a întrebat:

Imi puteti recomanda seriale triste cu/sau pentru adolescenti?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

13 reasons why
Skins
Shameless

6 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Un serial care mie mi-a placut foarte mult de acum cativa ani a fost The O.C. (Orange county) se dadea si pe pro TV. Foarte interesant.

| faramatania a răspuns:

13 Reasons Why, Riverdale, Damien, The OA, 3%, Beyond, Love Child, Twin Peaks (iar continuarea, adică sez.3, din 21 mai 2017), Red Band Society, Finding Carter, Iron Fist

| anonimg a răspuns:

Nu-ti recomand astfel de seriale.
Eu iti recomand cartea asta: https://www.viatasisanatate.ro/iubeste-inteligent

| Tommya a răspuns (pentru anonimg):

Daca lui ii plac genul asta de seriale de ce ii judeci tu gusturile facand reclama la o carte care nu are nicio legatura cu intrebare lui?

| Ariana12321 a răspuns:

13 reasons why

| nicoleta0423 a răspuns:

Gossip girl