| sosira a întrebat:

Buna!
Imi puteti spune cateva seriale gen : Teen Wolf sau sa fie cu vampiri. In afara de True Blood. As vrea sa fie gen un adolescent intra in padure este muscat etc. Si daca puteti si putina descriere. Ms

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

TVD,Buffy The Vampire Slayer, Being Human, From Dusk Till Dawn: The Series, Hemlock Grove, The Gates, Lost Girl, Bitten (2013),TO,The Strain, Supernatural, Valemont (miniserie), Midnight, Texas

6 răspunsuri:
| madăfacănvmm a răspuns:

Buna! Deci JURNALELE VAMPIRILOR un super serial centrat pe povestea a doi frati si iubirea lor pentru aceeasi fata, dar in perioade diferite. Multe efecte speciale, actiune faina care te tine cu seufletul la gura. Are opt sezoane si te asigur ca nu o sa te plictisesti.
De asemene ORIGINALII este un alt serial ce are in prin plan povestea primilor vampiri original. Acesti vampiri au aparut in jurnalele vampirilor dar au prins mult la public si s-a facut un serial depa acestia. idicat ar fi sa te uiti intiai la TVD pentru ca o sa intelegi mai usor TEH ORIGINALS.

| sosira explică:

Ms mult

| sosira explică (pentru faramatania):

Ms

| sosira explică:

Multumesc

| sosira explică (pentru madăfacănvmm):

Oricum l.am vazut. Mi.a placut la nebunie. Ms oricum. Altceva mai stii?

| faramatania a răspuns (pentru sosira):

Cu plăcere.