| Anca_5903 a întrebat:

Imi puteti spune si mie cand incepe al doilea sezon din pariu cu viata? Ms funda

Răspuns Câştigător
| Trackerist a răspuns:

PRO TV în 2012 daca te ajuta daca nu uita-te pe google

3 răspunsuri:
| DeeaLoveAngels a răspuns:

Inca nu se stie cand va incepe al doilea sezon din Pariu cu viata... Nu se stie decat ca va fi in 2012. Funda?

| Andr3e a răspuns:

Al doilea sezon din Pariu cu viata" incepe in 2012.Nici membrii formatiei nu stiu sigur pe ce data si in ce luna. Insa stiu ca o sa fie destul de muncit. Nu-ti face griji! Vor aparea albume noi cu ei. Nu stau degeaba pana in 2012!
Funda?; x