| mars009 a întrebat:

Buna, imi puteti spune si mie cateva seriale care merita vizionate? Drama, comedie, dragoste, sf? De genul: the end of the fu**ing world, Riverdale, 13 reasons why?, GOT, orice de calitate(am mai pus intrebarea. dar nu am primit raspunsuri tocmai ok, sper sa nu fie vreo problema)

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Imposters, StartUp, The Shannara Chronicles, The Magicians, Damien, Stranger Things, Eyewitness, The OA, 3%, Beyond, Frontier, Into The Badlands

2 răspunsuri:
| Legion7X a răspuns:

Nu știu dacă ai văzut the blacklist este foarte bun

| ChristianCdh a răspuns:

Prison break, Arrow, Suits, The vampire diaries, Daredevil, Lucifer