| justfriend a întrebat:

Imi puteti spune si mie filme cu politisti,agenti FBI, ceva de genul care se indragostesc de femeile pe care le salveaza dintr-o anumita situatie iar dragostea lor sa aiba continuitate? Multumesc!

4 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Angel Eyes (2001),Sea Of Love (1989),The Bodyguard (1992),This Means War (2012)

| Hieer a răspuns:

Bună,
Nu-mi aduc aminte acum de vreun film de genul ăsta, însă știu un serial ce se încadrează în tot ce ai spus tu. Se numește Nikita. Este vorba despre o tipă care s-a născut și după aceea, moartea ei a fost înșcenată de către o divizie care o vor pentru ei. După tipa alfă și vrea să își găsească tatăl împreună cu un tip și de care se îndrăgostește, dar divizia e pe urmele ei și vor să o readucă la ei. laughing În fine, găsești mai multe informații pe internet, dar e foarte frumos.:d

| Regizorul a răspuns:

Big Tits In Uniforms.
You shall thank me later, pleb.

| khaterin a răspuns:

Eye candy e cel mai tare