| Alisa_1731 a întrebat:

Imi puteti spune si mie va rog cum se numeste filmul in care 2 prietene sunt rapite in Franta. Tata unei fete o salveaza pe fica lui, si prietena ei moare?
Astept raspunsul vostru cat mai repede. O zi buna. Mersii de raspuns

Răspuns Câştigător
| HurremSultan a răspuns:

Buna! kiss

Filmul se numeste Teroare in Paris.happy sper ca te.am ajutat.Pa,pa wave ( funda )?

7 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Taken din 2008 cu Liam Neeson.

| BBdragutza a răspuns:

Teroare in Paris, stiu caam raspuns cam tarziu la intrebare, am vazut filmul de vreo 2/3 ori, e super nu-i asa? Mie una mi-a placut mult!

| Pure.Sunshine a răspuns:

Taken sau in romana Teroare in Paris

| Christinne8 a răspuns:

Teroare in paris.

| faaalyoana a răspuns:

Am vazut filmu.dar numai tin minte cum se numea...

| theboywithdog a răspuns:

Se numeste Teroare in Paris. Funda?

| metin2tim a răspuns:

„teroare in paris„ e misto filmul funda pliz