| OMarmotaO a întrebat:

a fost la tv un film : era vorba de o fata care mergea in excursie cu prietena ei (in franta), acolo fetele se imprietenesc cu un baiat care era de fapt un,, peste" ...pe fete le rapeste, tatal uneia dintre ele e politist si o salveaza dupa multe cautari.deci cum se numeste filmul?

Răspuns Câştigător
| xXxRaduxXx a răspuns:

Taken (2008)...cred ca de asta vorbesti:D
http://www.youtube.com/watch?v=wCbDUREBwUg

5 răspunsuri:
| OMarmotaO explică:

Da va multumesc la toti.as fii vrut sa va dau funda la toti dar nu se poate dar v-am dat un vot.multumesc mult foarte frumos filmul

| Akka a răspuns:

Filmul se numeste Taken happy

Răspuns utilizator avertizat
| BrataraColorata a răspuns:

Teroare in Paris. Filmul trebuie vazuuut! Este super! Repet: "Taken:Teroare in Paris"

| giagianina a răspuns:

Waaw super filmul:X
Dar nici eu nu stiu cu se numestesad
Eventual incearca pe"vplayer"