| noname2021 a întrebat:

Buna,imi recomanda cineva un serial american romantic in afara de Vampire Diaries, The Carrie Diaries si Teen Wolf?

13 răspunsuri:
| noname2021 explică (pentru OnuOnulică):

Si unde e romantismul? Sorry ca iti spun dar scrie comedie, drama si fantezie thinking

| OnuOnulică a răspuns (pentru noname2021):

O sa il descoperi pe parcurs...cand Annie o sa isi recapete sotul.

| faramatania a răspuns:

Gossip Girl,The O.C.,Jane By Design, Love Child, PLL, Hemlock Grove, Bitten (2013),True Blood, Star-Crossed (1 sez/anulat), The Secret Circle (1 sez./anulat), etc...

| Deliiiia a răspuns:

Iti recomand One Tree Hill.

| noname2021 explică:

A si in afara de 10 things I have about you big grin Funda!

| noname2021 explică:

Le-am vazut pe toate

Răspuns utilizator avertizat
| AdryFlorea a răspuns:

Daca nu te deranjeaza, filmele astea sunt si de dragoste, dar si de comedie ( sunt foarte faine si sunt cu actorul meu preferat ) :
Mr. Deeds
Nevasta de imprumut
The wedding singer
Blended
Hotel transilvanya (animat)
grown ups
grown ups 2
punch drunk love
50 first dates
click (putin dramatic, dar comedie si dragoste)
I Now Pronounce You Chuck and Larry (o sa-ti placa)
Big daddy
Jack and Jill (e filmul meu preferat)
The hot chick
the waterboy
the animal
happy gilmore (o sa razi)
billy madison

Si cam atat... sper ca te-am ajutat, unele sunt comedie-romantic.

| noname2021 explică (pentru AdryFlorea):

Multumesc,desi am zis seriale sunt ok si filmele tongue

| AdryFlorea a răspuns (pentru noname2021):

Ti-au placut? laughing

| Dididia101 a răspuns:

Buna! happy Mai stiu si eu cateva seriale... nu sunt sigura ca sunt bazate doar pe romantism dar mi se par faine si cred ca ar trebui sa fi deschisa la mai multe optiuni. Eu personal ma uit la ele si imi plac mult: The originals, Pretty Little Liars, Secret Circle, Being Human, Gossip Girl, Hart of Dixie (la asta zice ca e de dragoste) Once Upon a time in wonderland... sper sa iti placa :* Funda pleae?winking

| roxana99roxy a răspuns:

Beauty and the Beast