| AllmaGirl a întrebat:

Buna!happy Imi recomandati si mie niste filme "de groaza" bune? Prin "bune" ma refer la ceva mai realist si nu la filmele la care merge cineva pe un hol si e un om cu spatele, se pune muzica dramatica si ala se intoarce si are o fata ditrusa...alea sunt plictisitoare...

28 răspunsuri:
| DarQueen a răspuns:

Păi, unul care merită, este "The Shining".
Numele regizorului, Stanley Kubrick, îţi spune la ce să te aştepţi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca gasesti filmul "Lacul", eu il am pe cd dar cred ca pot face rost si de un site sa te uiti on line, hai sa cautam amnadoihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei un film care nu face parte din filmele de la hollywood, uita-te la asta Mientras Duermes, nu e horroe, e thriller mai mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Era vorba de lacul eden uite si un site http://filmeonline.ucoz.pl/......1-1-0-1137

| Gdeni a răspuns:

The descent, saw, dar e cam psihopat...

| jeek0 a răspuns:

The Blair Witch Project obligatoriu cu sonor. prima jumatate plictiseste

| lSummerl a răspuns:

Devoratorul de vise

| RalucaTyan a răspuns:

Martyrs
Captifs
Frontiere
Evil dead

The Descent 1&2

Cabin fever
Laid to rest

Babysitter Wanted
Tamara
Surori de sange
Intrusii

Grave encaunters 1&2
The crazies
The hills have eyes 1&2

Trackman
Husk
Take my soul
Let me in
Case 39
The orphan
Chain Letter
Teoria uciderii
Beciul groazei

Masacrul din Texas(2013)
Eden Lake
I spit on your grave

Creep
Jeepers Creepers
The moth diaries
Choose
Tucker si Dale vs. Evil

Forget me not
Prometheus
Are you scared?
Amuzament

Wrong turn
Motelul groazei
Prom night
Roaga-te sa vina dimineata
Snowdead
Tenebre
Scream 4

Impuls ucigas
The hills run red
Oglinzi malefice
Fritt vill
Securea

Freddy vs. Jason
Trupul lui Jennifer
Clinica

Dalaw
Session9
A flat
Dread

| anonim_4396 a răspuns (pentru RalucaTyan):

Raluca nu prea stii ce e ala un film horror bun.Nu zic ca in lista ta nu se gasesc filme bune, dar unele din ele au un scor de 3, 2 sau chiar 2...

| RalucaTyan a răspuns (pentru anonim_4396):

Hai tu! Ia uimeste-ma cu filmele tale. Pun pariu ca nu ai vazut un film horror in viata ta. Nu ma iau ca altii dupa nota, ci dupa actiunea filmului.

| anonim_4396 a răspuns (pentru RalucaTyan):

Pentru mine un film bun e ala care are cel putin o nota de 5, 5, daca e sub4, 5 pana la o nota de 3+ nici ca-l mai iau.Si un film horror bun nu e ala unde vezi galeti de sanga, daca asta la tine e actiunestraight face.Si cum ca nu am vazut un film horror in viata mea te cam inseli, am vazut destule, dar macar eu am gusturi, iau un film ce are un rating bun.Asta fac la orice gen de film, poate sa fie de la animatie pana la ultimul gen care poate fi facut un film.Nu are un rating macar de 5, 5+ pas.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai vazut Halloween 1 si 2? aici ma refer la cele originale nu remakurile facute de Rob Zombie care sunt de 2 lei.In lista ta nu am vazut acest film: Hannibal Rising, foarte curios...ca vad ca esti mare'devoratoare'de horror.

| RalucaTyan a răspuns (pentru anonim_4396):

Te referi la Halloween anii 1978 sau cele din 2007 si 2009?

| RalucaTyan a răspuns (pentru RalucaTyan):

Hanniball: in spatele mastii l-am vazut si nu mi s-a parut horror mai mult thriller.

| anonim_4396 a răspuns (pentru RalucaTyan):

Tu chiar nu stii sa citestilaughing a? Nu vezi ce am scris halloween 1 si 2 originalele! nu cele facute de rob zombie... offffff greu e sa citesti o propozitie.Sau asa sunteti voi femeile va place sa faceti pe proastele...

| RalucaTyan a răspuns (pentru anonim_4396):

Sictir. Tipa a vrut niste filme horror nu rahaturile tale de note la raspunsul meu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru RalucaTyan):

Sa-mi sugi **** tarfo.

| RalucaTyan a răspuns (pentru anonim_4396):

Tarfa-i mama ta. Hai valea de aici ca vad ca nici macar nu i-ai dat un raspuns bun fetei. Doar ai comentat ca un idiot la raspunsul meu.

| Banyik_Ionutzz_1998 a răspuns:

Tarata in iad
Bikini Girls on Ice

| Numby a răspuns:

Let Me In
Let The Right One In
The Descent
[REC]
The Unborn
Martyrs
The Exorcism of Emily Rose
The grudge
Shutter
SAW1, 2,3, 4,5, 6,7, 8,9
28 Days Later

| cosmin47 a răspuns (pentru Numby):

(saw) 8,9? sa imi zici si mie unde le-ai gasit ca din cate stiu eu nu au iesit inca si o sa mai dureze ceva vreme

| Numby a răspuns (pentru cosmin47):

Am uitat ca trebuia pana la 7... si nu m am uitat pana cand nu sau terminat numerele happy

| ovidiu13b a răspuns:

M-am uitat eu la doua filme aseara care. nu sunt chiar de `groaza`, dar e super tare. House of Wax. (casa de ceara) happy si Drag Me To Hell (asta e de groaza. dar nu te bagi sub patura big grin) Sunt vizionate de mine aseara. nu-i copy&paste. incearca-le happy

| TheWildRose a răspuns:

Eu am vazut niste filme recent care mi-au placut tare mult: Grave Encounters 1 si 2( e documentar dar crede-ma ca merita sa te uiti la trailer), Drag me to hell, MAMA, The possesion

| Andu9999 a răspuns:

Incearca rilogia Saw 1, 2, 3, 4, 5,6,7

| Andu9999 a răspuns:

Incearca trilogia Saw 1, 2, 3, 4, 5,6,7

| Allforone1 a răspuns:

Poate ar putea sa iti placa:
paranolmal activity 1, 2, 3
colega de camera
sau poti sa vezi si alte filme pe alte sit-uri de filme...