| dafy a întrebat:

imi spuneti si mie va rog frumos niste filme de dragoste? dar sa fie foarte foarte triste(ceva gen a walk to remember).
multumesc anticipat
pupici

Răspuns Câştigător
| justagirl2 a răspuns:

Keith(varianta opusa la a walk to remember), sweet november, if only- toate sunt in genul a ceea ce cauti. vizionare placutahappy

5 răspunsuri:
| CoraPersefone a răspuns:

P.S I love you
the notebook

| Krosa a răspuns:

Cauta pe filmede10.net dai la filme romantice si vezi ca sunt de mai mute feluri.
egzemplu: romance,drama, fantezie, etc

| Blair24 a răspuns:

Sweet november. Uita-te este trist sad si oarecum in genul la a walk to remember.:*

| MBia a răspuns:

A moment to remember.
If only.
Kites.
3 metri sopra il cielo si continuarea Ho voglio di te
Legends of the fall.