| ada2203 a întrebat:

Imi ziceti va rog niste filme de dragoste sau drama, sau amnandoua, nu conteaza. Cele mai multe si mai faine funda!

Răspuns Câştigător
| pinkpinkbutterfly a răspuns:

Hachiko, The notebook, A walk to remember, Pianistul, La vita e bella.nu sunt asa multe dar sunt cele care mie mi-au placut foarte mult si sper sa iti placa si tie.

15 răspunsuri:
| ICanSeeAll a răspuns:

Dear john
A walk to remember
Remember me
Sweet november
Seriale: 90210
Vampire diaries

http://vampire-diaries-fan.blogspot.ro/

| dienuta1990 a răspuns:

Titanic,August Rush, Romeo si Julieta, Love Story, Liceenii, Scrisori catre Julieta.

| 404namenotfound a răspuns:

Faust, The Help, Polisse, War Horse, Le gamin au vélo, The Ides of March, Sin retorno, Într-o lume mai bună, The Whistleblower, Route Irish, Eu când vreau să fluier, fluier, Aurora, Burnt by the Sun 2 = Drama

| M1hai a răspuns:

I am legend
Hancock
I, Robot

| vanessa001 a răspuns:

-sweet november
-a walk to remember
-Big Miracle
-Leaving Las Vegas
-The Town
-Cruel Intentions
-New Moon
-Titanic
-The Apartment
-Million Dollar Bay
-The English Patient
Sunt filme care merita vazute, sper ca te.am ajutat. :*

| Andreea22X a răspuns:

Just married

| Axel1234 a răspuns:

A fost odata in america cred ca asa se numea

| Nieuwenhuis77 a răspuns:

The lake house, Hachi (cu Richard Gere, nu cel japonez), Tess D'urberville( cu Gemma Arterton), Tears in the rain (cu Sharon Stone), Camille (Greta Scacchi) si ma mai gandesc. Iti scriu mai tarziu si altele.

| Ama112 a răspuns:

Drama si Dragoste:
Remember Me
Water for Elephants
The Last Song
The Illusionist
Charlie St. Cloud
Beastly
August Rush
LOL
What a Girl Wants
Cam astea sunt preferatele melebig grin
Funda?big grin

| Florin02 a răspuns:

Incearca twilight... uita-te la toate filmele big grin

| Deniseee a răspuns:

A walk to remember, Hachiko( aici majoritatea care l-au vazut au plans). Water for elephants, The reader, Notebook, Jane Eyre.

| Aleimpaired a răspuns:

The art of getting by. E superb.