| FlaviuselFlaviusel a întrebat:

Puteti sa imi ziceti niste filme foarte faine, gen Romance, Drama, sau seriale faine thinking

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Seriale: The Vampires Diares,The Originals, Being Human, Teen Wolf, Supernatural, Prison Break.

| faramatania a răspuns:

Filme; Passion (2012),Remember Sunday (2013),Disconnect (2013),Now Is Good (2013),Summer In February (2013)
Seriale:How I Met Your Mother, Gossip Girl, The O.C., The Carrie Diaries

| denyemy a răspuns:

The Countess, The Other Boleyn Girl (daca te pasioneaza si istorice), The Vow

| PuffyÎntrebare a răspuns:

Pai... pentru inceput salut.Iti pot da niste seriale care chiar m-au fascinat.

Breaking Bad- PE CAI GRESITE
House of Cards- CULISELE PUTERII
O noua viata
JO
SPUNE-MI FITZ- CALL ME FITZ
LEGE SI DREPTATE
The Arrow

Cel mai bun serial dupa mine a fost
House of Cards- CULISELE PUTERII. Oricum mai sus sunt si filme.Pentru seriale de neuitat iti recomand VOYO.

| П._Наташа_1998 a răspuns:

"pariu cu viata" si cind finisezi de uiti continoarea la "o noua viata" si sa stii ca foarte tare mi-au placut urmatoarele seriale:
pretty little liars
однажды в сказке
революция
стрела
дневники вампира
funda?