| Kytty_3966 a întrebat:

In fiecare vineri pe discovery este o emisiune cu povesti de groaza. imi puteti spune cum se numeste va rog? funda. mersi

Răspuns Câştigător
| Ramina a răspuns:

Fenomene stranii.

8 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Fenomene stranii (The haunting)... credbig grin

| ruzycciocolata a răspuns:

Buna.Emisiunea se numeste fenomene stranii.Este difuzata in fiecare vineri de la 10 la 11 cele mai putin stranii (mi se par mie) si de la 11 la 12 cele mai infricosatoare. Sper ca te-am ajutat.

| maresal a răspuns:

"Fenomene stranii". Sau "A Haunting" Din engleza.

| Annapro a răspuns:

Vinerea seara pe discovery este emisiunea Fenomene Stranii. Este super si eu ma uit happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Emisiunea se numeste ''A Haunting'' sau ''Fenomene Stranii''. Este difuzata in fiecare vineri seara, de la 10-12, 2 episoade.

| AdRiaN20 a răspuns:

Numele original e A Haunting

| FreeBoy4U a răspuns:

Se numeste Fenomene stranii si sunt 2 ore de la 10-11 si de la 11-12.

| EliottBOOM a răspuns:

Se cheama fenomene stranii