| anonim_4396 a întrebat:

Buna. in lightroom, daca schimb telefonul si ma conectez cu contul pe care il aveam pe telefonul vechi, imi raman preseturile salvate sau se sterg?

5 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Se sterg, preseturile sunt in telefon salvate

| Anonim5695 a răspuns (pentru aditimus):

SII Cumm fac sa le transfer? mi am spart displayul la telefon si de abia mai sta aprins, o sa se strice de tot, poate mai pot sa fac ceva

| aditimus a răspuns (pentru Anonim5695):

Conecteaza telefonul la pc si poti salva orice de pe el!
Foloseste cablul de incarcare

| Anonim5695 a răspuns (pentru aditimus):

Cumm?

| aditimus a răspuns (pentru Anonim5695):

Doar pui cablu in mufa de incarcare si cealalta mufa in usb pe urma o sa iti apara pe telefon daca partajezi si o sa dai da (nu dai pe doar incarcare) si apoi o sa iti apara o partitie a telefonului