| JamesWatson a întrebat:

Bună, în urmă cu 7-8 ani am văzut un film care a fost difuzat pe Protv, dar nu a mai fost difuzat de atunci. Mi-a plăcut mult filmul dar nu îmi aduc aminte nici cum se numea și nici actorii.
În următoare rânduri o să încerc să povestesc ce îmi amintesc:
- era vorba de un cuplu care nu mai stiu exact cum au intrat in posesia multor bani, aceea fiind furați de cineva sau nu mai stiu exact.
- ei pleacă undeva, cauta un loc să își cumpere o casă și să se distreze.
- se căsătoresc dar la nunta nu sunt decât 1 sau 2 oameni (care lucrau la biserica);
- fata ramane însărcinată;
- la un moment dat cand erau la un hotel tipul de la care sunt banii stie ca sunt acolo si vin dupa ei, o găsește doar pe fata ii pune o pungă pe cap, o bate ca să îi spună unde e băiatul si unde sunt banii si dupa cand mai are putin aer o sărută inainte sa ii scoată punga.
- la final are loc confruntarea dintre băiat și bărbatul care a furat banii, băiatul moare si in ultimele secunde o vedem pe fata care are copilul in brate si daca nu ma înșel îi povestea copilului.
Dacă recunoașteți cumva filmul, aș fi bucuros ca să îmi lăsați numele lui aici la răspunsuri.
Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Vezi puțín dacă e vorba de Good People (2014).

| JamesWatson explică (pentru floresdemayo):

Bună, din pacate nu este filmul pe care îl caut. Dar multumesc pentru raspuns