| PinkyFlor a întrebat:

Inca de mica mi-am descoperit pasiunea pentru actorie si muzica! Am un vis maret pe care sunt sigura ca il voi indeplini daca ma sacrific, daca am rabdare si perseveranta! Imi doresc sa ajung in America, in special: Miami, Mexico, Los Angeles... Imi doresc sa joc in filme, telenovele si de ce nu, mai tarziu, daca voi avea succesul pe care mi-l doresc, producatoare., poate ceva si pe plan muzical. DA, stiu ca visez poate la prea mult, dar incerc sa imi construiesc si sa lupt pentru un destin pe care mi-l doresc si fara de care nu imi pot imagina viata altfel! Vreau ca de la anul sa ma apuc sa fac cursuri de actorie. Spaniola am invatat-o de la televizor, dar oricum vreau sa fac cursuri pentru a putea lua si o diploma si de asemena cursuri de engleza. Stiu ca este foarte greu ceea ce imi doresc datorita circumstantelor, sa emigrezi, sa te obisnuiesti, dar as face toate astea doar pentru a-mi vedea visul implinit!

De tot ce imi este frica si ma descureajeaza uneori si ma impiedica sa merg mai departe este teama de a nu ajunge asa de sus cum imi doresc eu, adica nu vreau sa fiu o actrita de doi bani care joaca doar roluri secundare, NU! Imi doresc sa fiu protagonista si sa am multe roluri importante! Stiu ca se incepe de jos, de altfel ca toata lumea, dar sfarsitul imi doresc sa fie grandios! Stiu ca unii incep inca de la varste fragede, si cand ma gandesc ca eu voi putea doar pe la 18, 20. Stiu ca acesta va fi un inceput mai greu daca va fi.
Dar sper, cu ajutorul lui Dumnezeu si a tuturor celor care ma sprijina sa imi realizez visul!

Acum, dupa ce m-am mai descarcat putin, as dori sa ascult parerea voastra despre acest ideal la care visez inca de cand m-am nascut. Multumesc frumos si va rog, fara jigniri! happy

6 răspunsuri:
| stefanutza27 a răspuns:

Ideea mi se pare obisnuita, dar sa ai curajul sa o pui in practica:woooow! Felicitari! Si la inceput vei fi o actrita de 2 bani, pana te va observa cineva, dar dupa...nu stim ce va veni. Important e sa mizam pe noi insine si sa nu renuntam niciodata. Si nu mi se pare ca esti prea inaintata in varsta. Majoritatea vedetelor care au inceput de la o varsta fragedea sunt copii de bani gata gen: Paris Hilton. Nu uita ca intotdeauna o sa pleci de jos, iar pentru viitor: nu uita ca ai plecat de jos.

| PinkyFlor explică (pentru stefanutza27):

Da, asa este, niciodata nu trebuie sa uiti de unde ai plecat. Multumesc frumos pentru incurajare! happy

| zzzzzzz1111 a răspuns:

Never give up! Eu la asta ma gandesc mereu am si eu un vis la fel de mare ca tine dar in sport stiu ca e greu si poate nu toti sunt de acord cu tine si te incurajeaza eu cu timpul am invatat ca daca vreau sa fac visul real trebuie sa muncesc mult si sa ma bazez doar pe mine. Succes sper sa ti l indeplinesti.

| PinkyFlor explică (pentru zzzzzzz1111):

Multumesc frumos! Si eu iti doresc succes la implinirea visului tau.