| coxicool99 a întrebat:

Intr-o zi ma uitam la TV si un film depe Euforia mi saparut interesant,asa ca m-am uitat si erafilm corean,de acum ma uit la el si il urmares, el se numeste Mostenire cu Noroc si il el sunt 2 persoanje principale primul este Hwan(Lee Seung Gi) al doilea este o fata Eun Sung(Han Hyo Joo) la incept ei nu se suporta fiindca au avut o neintelegere.Intrebarea mea este:Ei vor fi impreuna? Va rog daca ati vazut filmul ca este mai de mult dal lau baga iar sa imi spuneti!

2 răspunsuri:
| DomnişoaraClannad a răspuns:

Da,spre final vor devenii mai apropiati si la final Eun Sung pleaca in strainatate sa-si continue studiile dar Hwan o asteapta.

| Izzucutzza2001 a răspuns:

Ei Isi vor da seama ca de fapt se iubesc si vor fi impreuna. Sper ca te am ajutat. Funda laughing)?