| SunnyDay79 a întrebat:

Cei care au urmarit k-drama Shining Inheritance imi spuneti incepand cu ce episod incep personajele principale (Go Eun Sung, Sun Woo Hwan) sa se inteleaga mai bine?

1 răspuns:
| Demoiselle a răspuns:

Si eu am vazut drama... dar nu-mi amintesc cand incep personajele sa se inteleaga si nici nu am rabdarea necesara sa caut. Ca idee iti pot spune ca la dramele de 16-20 episoade situatia se clarifica pe la episodul 7. Si cam toate dramele coreene respecta tiparul 16 episoade, episod 7 - formarea cuplului.