| egjrewiogjaeifjaepfpjagfegwregeyhrt a întrebat:

La ce ora si in ce zile se difuzeaza naruto shippuden? PE ANimax

3 răspunsuri:
| criss7784 a răspuns:

La 20:25 si La 22:30

| ALYN47 a răspuns:

Nu stiu la ce ora este la tv dar iti pot zice unde gasesti toate episoadele, fa-ti un cont pe Vplay. ro si cauta la categoria colectii si acolo o sa gasesti o multime de seriale printre care si naruto shippuden am controlat eu si este.succes sper sa iti fiu de ajutor

| egjrewiogjaeifjaepfpjagfegwregeyhrt explică (pentru ALYN47):

Am cont pe vplay si stiu ca se gaseste acolo pentru ca acolo urmaresc episoadele care nu le-am vazut