| Snicker a întrebat:

Buna,
Lamuriti-ma si pe mine care-i treaba cu Miss Vampirita! se va difuza ceva la tv?
multumesc!

4 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Botezatu organizeaza un cncurs la care participa mai multe fete printre care si Bianca Dragusanu si Violeta si alte fete, iar maine seara Jared cel din Twilight trebuie sa aleaga o fata care o sa joace in Zori de zi, iar Catalin mai pleaca cu inca 13 in USA pentru un alt concurs.

| Anonima_9977 a răspuns:

Uita-te astazi la Acees Direct si o sa vezi cine a fost aleasa ca fiind cea mai sexy vampiritza:http://www.emulte.ro/......lume.html/

| nana a răspuns:

Buna Olenutza. Am inteles ca se v-a difuza in direct la Antena1.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru mai multe detalii acceseaza aici www.utv.ro/
Cred ca va fi o emisiune difuzata la tv chiar pe Utv cu preminata Vampirita, dar jiuriul va fi foarte strict si va face parte si Catalin Botezatu.