| roxana_4211 a întrebat:

Ma plictisesc foarte tare si as vrea sa vad un film bun. ce imi recomandati? va rog...filme sau seriale gen comedie, romantic, cu adolescenti sau cu vampiri.

Răspuns Câştigător
| minnie99 a răspuns:

16 wishes
A walk to remember
Dear John
The Notebook
Queen of the Damned
The Vampire Diaries

7 răspunsuri:
| miha90z a răspuns:

gossip girl, 90210, greek, the oc etc

| Pinxiee a răspuns:

It's a boy girl thing.

| TaNaNaNaNa a răspuns:

Fanaa...E super filmul!

| ASASINIS a răspuns:

Iti recomand eu cel mai tare serial gen desen! e plin de tot ceai zis si mai ales suspans! se numeste naruto shipuden ep 1...278!

| AlexSM86 a răspuns:

Supernatural

| Chocolate_2137 a răspuns:

A walk to remember
the notebook
greta
dracula2000
loving anabelle
o cenusareasa moderna
the last song
daca vrei alte filme intra pe www.filmealese.ro de acolo le poti si copia.te pup.vizionare placuta

| locacita1198_1388 a răspuns:

Marley and me, e un film cu jennifer aniston si e comediae si drama, pe la sfarsit, ti-l recomand!