| Cookiee9712 a întrebat:

ma plictisesc de moarte si as vrea sa vad niste filme de comedie cu adolescenti, ce imi recomandati?

7 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

21 & Over
Project X
High School (2010)
Superbad
Sex Drive
Road Trip
Hot Rod
College
Van Wilder (seria)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Home Alone xD Este super bun filmul happy Are 4 sau 5 parti... tongue Le gasesti pe google, sub forma: "Home Alone subtritrat in romana". Sa nu cumva sa scrii "Home alone ro sub" Sau ceva de genul, ca nu gasesti nimic laughing

Vizionare placuta! happy

| Aeri a răspuns:

Uită-te la filmele Bring It On (sunt mai multe), eu le-am văzut de multe ori și niciodată nu mă plictisesc de ele tongue

| MarryBlake a răspuns:

Salut ai putea privi: 17 Again, 21 Jump Street, Friends(super serial, doar foarte mare e din anii 1990 si se filmeaza si acum), American Pie(este o istorie)happy

| Dude82 a răspuns:

Buna, poti arunca o privire si aici http://film-bun.ro/tag/adolescenti. Poate gasesti un film cu adolescenti care sa iti placa

| Hcaaa a răspuns:

Project X e super fain, cu cea mai mare petrecere organizata de niste elevi.

| Dedei a răspuns:

Desi nu e cu adolescinti cum ceri tu e o comedie super tare uitate la TED http://www.youtube.com/watch?v=VxKfC77XAp8 uitate la trailer sa vezi macar cum e.