| anonim3436657456345 a întrebat:

ma puteti ajuta cu niste seriale asemanatoare cu "american horror story"?happy

3 răspunsuri:
| FoxyM a răspuns:

Salutare! Nu cred că există altele care sa-i semene acestui serial dar iti recomand "Hannibal". Este superb, înfiorător si oarecum horror.Meriti"a doua sansa"

| marriancosmin a răspuns:

Witches of East End

| Anonimaams a răspuns:

Sall, nu cred ca mai exista genul ala.Dar poti sa te uiti la Hemlock Grove, e tot Horror, sau Hannibal sau Damien.
Uite aici o lista cu seriale horror : https://www.cinemagia.ro/seriale-tv-horror/