| anonim_4396 a întrebat:

Bună.
Ma uit la prizoniera destinului și am ajuns la ep 35.
In ep 34 se termina într-un fel și in ep 35 începe total diferit ca si când nu ar fi continuarea.
Ma puteți ajuta va rog sa găsesc toate episoadele sau ma gândesc ca poate au alte denumiri, mulțumesc.

4 răspunsuri:
| timidu89 a răspuns:

Https://serialelatimp.net/......ana-avans/ aici ai episodul 35, o sa ma uit sa vad daca gasesc toate episoadele

| anonim_4396 explică (pentru timidu89):

Pe asta l-am găsit si eu dar nu are nimic de a face cu 34 nu pot sa înțeleg de ce
In 34 se termina când intra Zeynep in sala de judecată la mehdi si in 35 începe cu zeynep si baris

| Zuzu1991 a răspuns (pentru anonim_4396):

In Dallas a murit Pamela si urlete, zbierate, plans, tristete, depresie, etc. iar dupa 2 sezoane se trezeste Bobby din somn si a fost doar un vis

serial politist, gasesc un cadavru, il duc la morga, dupa care mai gasesc vreo 5 si uita de ala... de tot

iti dai seama la o telenovela ce tampenii d'astea mai fac, cred ca nu le-o fi iesit cum trebuie episodul ala si l-au aruncat de tot