| Ciorba232232 a întrebat:

mai demutl ma uitam pe Animax si mai tin minte un serial anime cu japonezi care organizau turnee de lupte.Personajul principal era un japonez cam de 16-19 ani care avea puteri foarte mari si ii batea pe toti.As vrea sa ma uit din nou dar nu mai stiu cum se cheama. Daca stie cineva sa imi zica cum se numea?

Răspuns Câştigător
| valentingb a răspuns:

Yuyu hakusho parca

2 răspunsuri:
| Vasy10 a răspuns:

Salut tipul ala era in grup cu alti trei baieti unu mic si cu par negru, unu roscat si altul cu o freza smechera. Daca da se numeste Yuyu Hakusho Baiatul Fantoma. Sper ca te-am ajutat Sallut

| Ciorba232232 explică:

Waaa cat l-am cautat MERSIII! funda :X