| Alexandra1717 a întrebat:

Buna,maine vreau sa vad si eu un film impreuna cu o prietena dar nu stiu exact ce fel de film.Eu ma uit in general la filme de groaza dar ei nu ii plac, prefera filmele de dragoste.Prima data am zis sa vedem o data un film de groaza si cealalta data unul de dragoste, dar se pare ca nu i-a picat bine filmul de groaza pe care l-am vazut(Wrong Turn 4) nu prea inteleg de ce nu i-a placut nu este tocmai un film de groaza dar recunosc ca este putin cam scarbos(cine a vazut filmele Wrong Turn, care mie mi se par geniale stie). Oricum revenind imi puteti da si mie nume de filme cu vampiri, varcolaci indragostiti sau alte prosti din astea va rog.

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Only Lovers Left Alive (2013),Midnight Son (2011),Vamps (2012),Kiss Of The Damned (2012),Vampire Academy (2014),Byzantium (2012),The Moth Diaries (2011),Blood And Chocolate (2007),Fright Night 2 New Blood (2013)//și apropo de Wrong Turn, vezi că trebuie să apară:Wrong Turn 6: Last Resort (2014)

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Only Lovers Left Alive (2013)...o să-ţi placă şi ţie, o să-i placă şi ei. Are de toate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, eu iti recomand Frankenstein si Godzilla la care m-am uitat si eu :
http://www.moviehang.com/......-online-2/

http://www.imdb.com/title/tt0831387/

Vizionare placuta:)

| EizaG a răspuns:

Poti sa te uiti la ''Warm Bodies'', cred ca e perfect pentru ce vrei tu. Oricum VIZIONARE PLCUTA.